Máme připraveny investice za bezmála 10 milionů korun

V prvním pololetí tohoto roku budeme pokračovat v rekonstrukcích a modernizaci objektu polikliniky. Připraveny jsou projekty na kompletní výměnu vnitřních rozvodů vodovodu, včetně instalace systému hydro-stop, který zamezí případným haváriím. Se stoupačkami souvisí také oprava kanalizace ve dvorním traktu budovy. Náročné rekonstrukce se zhostí jesenická firma Unistav Stavby s.r.o. Generální opravou projdou vybraná vedení, rozvodna a hlavní domovní vstup elektřiny, které zajistí firma Petr Dostál - ELEKTROMONTÁŽE z České Vsi. Úpravami projdou rovněž některé další vnitřní prostory polikliniky a ordinace lékařů. V neposlední řadě projde revizí a bude modernizován výtah. Náklady na výše uvedené investice kalkuluje majitel Milan Plesar na necelých 10 mil. Kč.